2014 Yeni Moda Sarkıt Avize Modelleri

Ev dekorasyonu için tasarımcılar özel olarak Yeni Moda Sarkıt Avize Modelleri üretmişler.Birbirinden farklı ve şık modellerde olan bu harika avizeler görenlerin hemen beğenisini üzerine topluyor.Şık ve modern bir eviniz var ise veya böyle bir ev istiyorsanız muhakkak bu avizeleri denemelisiniz.Sarkıt Avize Modelleri her mekanda rahtlıkla kullanılabildiği gibi özellikle de biraz yüksek tavanlı ortamlarda çok daha hoş bir görüntü alıyor.

Bazı modellerinde tasarımcıların özel olarak seçmiş olduğu renklerden oluşan cam fanuslar veya cam süsler avizeye çok daha başka bir estetik sağlamıştır.Tavana yapışık avize yerine bu sarkıt avizeler bence çok daha hoş bir görüntü vermektedir.Ayrıca görünüm bakımından da çok daha estetik duruyorlar.Sizlerde avizelerinizi yenilemek veya yeni avize almak istiyorsanız benim sizlere önerim kesinlikle Sarkıt Avize olur.Üstelik bu tarz avizeler aynı ampul ile daha fazla aydınlık vermektedir.

Sizlerde bu avize modellerini incelemek isterseniz sizin için şık bir görsel galeri hazırladım.Bu galeriden faydalanarak modelleri inceleyebilir ve beki de birkaç tane sarkıt avize almak isteyebilirsiniz.Şimdi dilerseniz hep beraber modelleri inceleyelim.

 

cam sarkıt avize modelleri

sarkıt avizeler

 

 

ilginç avize modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern Lambader Modelleri 2014-2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

2017 Lambader Modelleri

Lambader modelleri, farklı markalara göre sıralanabilir. Dekor amaçlı da kullanılan lambader modelleri, kitap okumak için …

One comment

  1. http://dekorstili.com/aydinlatma/2014-yeni-moda-sarkit-avize-modelleri.html su en baştaki sarkıt avizeyi satın almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*