Aydınlatmalı Vantilatör Modelleri 2014

Bu sıcak yaz günlerinde doğal bir serinliğe ihtiyacınız var ise sizlere tavsiyem Tavan Vantilatör Modelleri içerisinden bir tanesini almanız olacaktır.Bu modern vantilatörler sayesinde artık yazları çok daha serin olacak ve biraz daha rahat edeceğiz.Üstelik bu vantilatörler aydınlatmalı,yani avize yerine bu vantilatörleri takıyorsunuz hem serinliyor hemde aydınlatma ihtiyacınızı görmüş oluyorsunuz.Aydınlatmalı Tavan Vantilatör Modelleri üstelik modern bir avize kadar şık ve estetiktir.

Bu Modern Vantilatör Modelleri ayrıca ev dekorasyonunuza da farklı bir şıklık kazandıracağı düşüncesindeyim.Birçok renk ve modeli rahatlıkla bulabilir hem aydınlatmanızı hemde serinliği bir arada yaşaya bilirsiniz.Modern vantilatörler de dilediğiniz hızda serinlik sağlayabilir ve aydınlatma ve serinliği ayrı ayrı kullanabilirsiniz.Bu Vantilatör Modelleri montajı için üstelik özel olarak her hangi bir elektrik tesisatı çektirmenizede gerek yoktur.

Bende sizler için en yeni modellerden oluşan vantilatörleri bir galeride topladım.Sizlerinde beğeneceğini umduğum galeriyi gezerek model ve renkleri inceleyebilir sizin için en uygun olan modeli belirleyebilirsiniz.

tavan vantilatör çeşitleri

beyaz vantilatör modelleri

 

 

 

 

pembe vantilatör modelleri

tavan vantilatör modelleri

çocuk odası vantilatör modelleri

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yeni Moda Sarkıt Avize Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

2017 Lambader Modelleri

Lambader modelleri, farklı markalara göre sıralanabilir. Dekor amaçlı da kullanılan lambader modelleri, kitap okumak için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*