ALAS
1
123

Bahçelerde Sonbahar Modası

11

Bahçeli evler birçok kişinin tercihi olan evlerdir. Bahçeli evler her zaman için favori olmasından dolayı her yıl bahçeler değişmektedir. Modaya uymak, modern bir bahçeye sahip olmak için modayı takip gerekir. Önümüzdeki aylar sonbahar mevsimi olduğu için bahçelerde sonbahar modası nasıl bakalım.

Bahçe Modası

13

Moda demek aslında yakışan ve kişinin nasıl rahat etmesi olsa da bahçe keyfi apayrı bir zevktir. Evinde bahçesi olanlar, sonbahar için bahçesi dekore etmek isteyenler retro modası tercih edebilir. Yetmişli yılların esintilerine hakim fonksiyonel takımlar ile bahçede bir şıklık yaratabilirsiniz. Takımlarda kullanılan minderlerin yumuşak ya da sert olması veya rengi kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Retro bana uymaz diyenler köşe kanepeler sonbahar bahçe modası ile çok favori durumda. Yine renk seçimi kişiye kalmış. Ortaya ahşap büyük bir orta sehpa ile tam uyum yakalayabilirsiniz. Bambu takımlar klasikleşmiş durumda ve yine bu yılda sonbahar bahçe modası için de var. Bambu takımların üzerine rengârenk minderler sonbaharın en önemli özelliği olan yaprak dökümü ile uyum içerisinde.

Bahçe Keyfi

Değişik sallanan koltuklar ve salıncaklar bahçenin bir köşesinde hem iyi duracaktır hem de bahçe keyfi yapmak isteyenler için ideal olacaktır. Bahçenin büyüklüğüne sonbahar bahçe modasında hamaklar da önemli bir yer tutuyor. Zevke göre hamaklar renkli de olabilir, sade de olabilir. Hamak istemeyenlere yumurta salıncaklarda tercih edilebilir.

15

Bir önceki yazımız olan Tekzen Bahçe Aydınlatma Modelleri başlıklı makalemizde Bahçe Aydınlatma, Bahçe Aydınlatma Modelleri ve Tekzen Bahçe Aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Puf Minderler İle Bahçenizi Süsleyin

11 Bahçeniz, geniş bir balkonunuz veya terasınız var ve nasıl daha şık ve zarif bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12