Puf Minderler İle Bahçenizi Süsleyin

Bahçeniz, geniş bir balkonunuz veya terasınız var ve nasıl daha şık ve zarif bir hale getireceğinizi bilmiyor musunuz? Size önerimiz puf minderler ile bahçenizi süsleyin mesela. Üstelik oldukça da ekonomik.

Puf Minder Şıklığı

Birkaç yıl öncesine kadar puf minderler salondaki yerlerini yatak odalarına bırakmıştı. Her yatak odasını süsleyen, odayı tamamlayıcı öğe olarak kullanılan puflar şimdiyse bahçelerimizi süslemekte. Rengârenk, cıvıl cıvıl olmalarının yanı sıra hem portatif hem de ekonomik olmalarıyla dış mekânları görkemli hale getirmekte ilk tercih olarak karşımıza çıkıyorlar.

Hangisini Seçmeli

Pufların bu kadar popüler olması hiç kuşkusuz tasarımcıların ufkunu açıp hayal güçlerini geliştirdi ve ortaya birbirinden değişik doku, renk ve modelde puf çıkarmalarını sağladı.

Minder ve puf çeşitlerinin vazgeçilmez deseni etnik desenler. Bahçenize otantik bir hava katarken yanına ilave edeceğiniz mum veya ışıltılı şamdanlarla şıklığı da yakalamanız mümkün. Ya da ben yeniliklerden yanayım derseniz o zaman size tavsiyemiz yeni yeni karşımıza çıkmaya başlayan üç boyutlu ve dijital baskılı minderler olacak. Hayvan desenli pufları seçerseniz bahçenizde doğanın içinde yaşadığınızı hissettirecek bir hava yaratabilirsiniz.

Size uygun renk, doku ve tasarımda olan pufunuzu seçtikten sonra geriye onu tamamlayıcı şemsiye, şezlong ya da fenerler seçerek bahçe süslemenizi tamamlamak kalıyor. Ne duruyorsunuz puf minderler ile bahçenizi süsleyin.

Bir önceki yazımız olan Evlerde Balkon Dekorasyonunun Önemi başlıklı makalemizde Balkon, Balkon Dekorasyonu ve balkon dekorasyonunun önemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Evlerde Balkon Dekorasyonunun Önemi

Evlerde balkon dekorasyonunun önemi konusu İnsanlar tarafından merak edilmektedir. Dekorasyon işlemlerini yapmak isteyen insanlar bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*