Tekzen Bahçe Mobilya Modelleri

Mobilya ve yapı malzemeleri satışı yapan Tekzen, 1995 yılında Türk-Alman ortaklığı ile Götzen adıyla kurulmuş, 1999 yılından itibaren Tekzen olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yapı malzemeleri ağırlıklı olarak başlamış olan kuruluş ağırlıklı olarak aydınlatma gereçleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Mobilya kısmında bahçe mobilyalarına ağırlık verilmiş ve dekorasyon bölümü için halı çeşitleri mevcuttur.

Bahçe Mobilyaları

Tekzen Bahçe Mobilya Modelleri arasında en sık rastlanan ve en çok tercih edilen modellerin başında bambu seti gelir. Doğa dostu olan bu ürün aynı zamanda esneklik ve dayanıklılık bakımdan da en çok tercih sebebidir. 4 parçadan oluşan bu sette, 68*68*74 ebadında 2 adet tek kişilik koltuk, 115*69*74 ebadında 1 adet çift kişilik koltuk ve 1 adet camlı yuvarlak sehpa mevcuttur. Bu takıma sahip olmak için ödemeniz gereken tutar ortalama 1.000,00 TL’dir.

Tekzen Bahçe Mobilya Modelleri arasında en çok tercih edilen ikinci seçenek polietilen fiber malzemeden üretilen beyaz oturma grubudur. %100 geri dönüşümlü olan bu ürün UV ışınlarına ve sert hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Sudan etkilenmeyen ve temizliği kolay olan bu ürün grubunda 60*62*84 ebadında 2 adet tek kişilik koltuk, 115*62*84 ebadında 1 adet çift kişilik koltuk, 78*47*45 ebadında 1 adet camlı sehpa mevcuttur. Ürüne oturma grubunda bulunan minderler dâhildir. Bu sete ortalama 1.200,00 TL civarında ödeme ile sahi olabilirsiniz.

Tekzen Bahçe Mobilya Modelleri arasında oturma gruplarının yanı sıra katlanabilir sandalyeleri olan renkli takımlarda mevcuttur. Gürgen ağacından yapılan ve metal profiller ile sağlamlaştırılan ürünler içinde en çok tercih edilen 2 adet sandalye, 1 adet bank ve 1 adet masadan oluşan pembe renkli bu gruba 950,00 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Doğtaş Oturma Grupları başlıklı makalemizde Doğtaş, Doğtaş Mobilya ve doğtaş oturma grupları hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*