Banyo Dekorasyonunda Yeni Trendler 2016

Günün stresini yorgunluğunu atacağınız yer tabi ki de banyodur. Alışılagelmişin dışına çıkan banyo tasarımları hem içinizi ferahlatıyor hem de farklı bir alan yaratarak banyoyu mecburiyetten çok keyfe dönüştürüyor.

Bunun için yapacağınız basit birkaç dokunuş var. Örneğin küçük ölü alanlarınızı aynalarla kaplayabilirsiniz (bu küçük alanların biraz daha büyük görünmesini sağlar), nişlerle farklı bir hava katabilirsiniz (bu alanları genelde biblo ve kokulu mumlar tercih edilse bile zevkinize göre düzenleyebilirsiniz).

Banyo-Trendleri-2016

Tamamen fayans kaplı bir alan yerine renkli duvar kağıtlarıyla kaplanmış bir duvar bile farklılık yaratacaktır. Bunun haricinde banyo dolaplarının yerini alacak gömme bir dolap gözünüzün önünden bütün karmaşayı alıp götürecektir.

Banyo dekorasyonunda bir başka yeni trend ise rastgele etrafa serpiştirilmiş “şu şurada durması gerekiyor” demeyeceğiniz ve istediğiniz herhangi bir yere koyabileceğiniz ufak tefek süsler, kokulu mumlar ve biblolarda banyonuza ayrı bir hava katacaktır. Banyo dekorasyonunda başka bir güzellik katıp tavana LED ışıklarla aydınlatabilir bu sayede daha dingin bir ortam elde edebilirsiniz.

Banyo-Dekorasyonu-Trendleri-2016

Banyo mobilyalarınızı mermer ve seramik dışında eski kullanmadığınız mobilyalarınızdan da faydalanabilirsiniz. Örneğin eski bir sehpa yada dolabınızı küçük dokunuşlarla ortamın renklerine uyacak şekilde boyayıp banyo dolabı yapabilirsiniz.

Hepimizin evinde muhakkak eski bir dikiş makinesi olduğunu tahmin ediyorum onun orada öyle yararsız bir şekilde durması yerine üzerine kestireceğiniz bir tahtayla banyonuz için çok şık çok güzel bir lavabo olabilir. Hayal gücünüz ne isterse onu yapabilirsiniz. Diyorsanız ki ben hayalperest değilim o zaman da kolayı var birkaç küçük araştırma ile dönüştürülebilir mobilyalar edinebilir internetteki birçok siteden de fikir edinebilirsiniz.

BANYO DEKORASYONUNDA YENİ TRENDLERİ uyguladığınızda göreceksiniz ki banyo artık bir mecburiyetten çok ihtiyaç ve keyfe dönüşecek.

Bir önceki yazımız olan Göz Alıcı Banyo Halısı Modelleri 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli lavabo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*