ALAS
1
123

Banyo İçin Birbirinden Güzel Duvar Kağıdı Örnekleri

11

Banyonuzun görsel açıdan görüntü kalitesini yükseltmek için duvar kağıtları oldukça iyi bir yöntemdir. Tarzınızı birbirinden farklı banyo için 15 muhteşem duvar kağıdı ile gösterebiliyorsunuz. Banyo için seramik mermerler her ne kadar vazgeçilmez olsalar dahi daha hesaplı bir yöntem olan duvar kâğıdı da oldukça tercih ediliyor.

Banyo ve Duvar Kâğıdı

Çoğu insan duvar kâğıdının banyo için uygun olmadığını düşünüyor. Yaşam için üretilen malzemelerin süreli olarak değiştirilmesi ile birlikte duvar kağıtları da oldukça kaliteli bir hale geliyor. Suya, neme dayanıklı, kolay temizlenebilen duvar kağıtları sayesinde banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz.

13

Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duvar kağıdını banyoda kullanacağınız için neme duyarlı bir duvar kağıdı tercih etmeniz gerekiyor. Bakteri üretmeyen, genellikle açık renkli duvar kağıtları da oldukça işinize yarayacaktır. Suyun oldukça fazla temas ettiği bölgelere fayans uygulayarak kalan bölgelere de duvar kağıdı uygulayabilirsiniz. Bu sayede duvar kağıdı oldukça uzun süreli bir kullanım sunacaktır. Bunun içinde duvar kağıdınızı fayans renginize uygun olarak seçmeniz gerekiyor.

 

15

Bir önceki yazımız olan Banyolarda Cam Tuğla Şıklığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

11 Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12