Banyo Örnekleri

 

Evlerimizde bulunan mekânlardan birisi de şüphesiz ki banyolarımız. Banyolar, daha çok beyaz tonlarında kaplamalar kullanılan, rahat ortamlardandır. Tabi ki kullanılan, küvet, lavabo ve askı seçenekleri son yıllarda gayet şık tasarımlar ile karşınıza çıksa da, konumlandırmaları da oldukça önemlidir. Sonuçta dar bir banyo için, rahat bir hareket ortamı oluşturulmak zorundadır. Bu durumlarda ise, kullanılabilecek olan banyo örnekleri arasında, altında dolap bulunan lavabo tasarımları yer alıyor.

Çekmeceli tasarımlar

küvetli Banyo dizayn

Gayet tabi havlular, bakım ürünleri ve jellerinizi iyi bir şekilde muhafaza edebilmek için çekmeceli dolap tasarımlarına ihtiyacınız var. Lavabo altında kullanılan dolaplarda çekmeceler tercih edilebilir. Eğer ki banyo alanınız geniş ise, yan tarafta kullanılan camlı dolaplardan tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta daha modern ve şık bir görünüm için, dekoratif banyo aksesuarları, raflarda kullanılması mümkün olanlardan olabilir.

Klasik banyo tasarımları

Geniş bir banyonuz var ve klasik tasarımlar mı ilginizi çekiyor. Altın tonlarında kullanılan banyo materyalleri, işlemeli ve kabartmalı olarak tercih edilebilir. Yine kullanılacak aynalarda motifli olarak tercih edildiğinde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha farklı banyo örnekleri kullanılacak olursa eğer, varaklı ayakları olan küvet modelleri son yıllarda yaygın olarak kullanılanlardandır.

Cam balkon

şık Banyo dizayn

Eğer ki en üst katta yaşıyor ve banyo içerisi dışarıdan kör noktaya tekabül ediyorsa, manzaraya karşı bir küvet konumlandırılabilir. Burada sade bir tasarım ön planda olurken, yine de akşam saatlerinde bir stor perde, pençelerinizde kullanılması tercih edilebilir.      

Bir önceki yazımız olan Banyo Dizaynı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli lavabo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*