Banyolarda 2015 Modası Renkli Ve Desenli Fayanslar

Banyonuzun aydınlık ve cıvıl , cıvıl bir dekorasyonu olsun istiyorsanız işe duvarlardan ve banyonuzun zemininden  başlamalısınız . Klasik düz renkli fayansların klasik bordürleri banyonuzda sıradan bir görüntü oluşturarak sıkıcı bir hava yaratır , her ne kadar diğer eşyalar ve aksesuarlar la renklendirseniz bile isteğiniz ışıltıyı yakalayamazsınız . Sizlere bu sezonun moda tasarımları olarak bir hayli ilgi gören oldukça ışıltılı bir fayans koleksiyonundan söz edeceğiz .

En tanınmış seramik markalarının tasarımları arasında yer alan birbirinden estetik desenler , en güzel renkler ve dekoratif modellerden oluşan yepyeni bir koleksiyon . Banyo Dekorasyonu için birbirine uyumlu renkler , desenli modeller ile bir arada kullanılarak son derece estetik ve kaliteli tasarımlar ortaya çıkarılıyor . Banyolarda 2015 Modası Renkli Fayanslar kendinden kabartma desenli düz renkli , dekoratif modellere sahip mozaik tarzı fayanslar banyonuzun duvarlarında ve zemininde muhteşem bir şıklık yaratacaktır .

Yeni Moda Renkli Ve Desenli Banyo Fayansları banyonuzun her duvarına ayrı bir şıklık yaratacak birbirinden estetik ve kaliteli modelleri ile göz kamaştırıyor . Sizlerde banyonuzda yenilik yapmayı düşünüyorsanız , galerimizde sizler için seçtiğimiz modelleri inceleyebilirsiniz .

sari banyo fayans modeli

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Seramik 2015 Desenli Fayans Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli lavabo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*