ALAS
1
123

İkea Duşakabin Fiyatları

11

Dünyanın en büyük ev tekstil ve mobilya markalarından olan İkea’nın ülkemizde de büyük şehirlerde mağazaları bulunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Bodrum’da mağazaları bulunan marka ev tekstil ürünlerinin yanı sıra mutfak, banyo ve oturma odaları ürünleri sunuyor. Kurulduğu günden bu yana demonte ürün alanında hizmet veren firma satın alınan ürünlerin kurulumunu alıcıya bırakıyor. İstenmesi durumunda düşük maliyetler karşılığında kurulum hizmeti de sunan firma, bu tercihi tamamen müşterilere bırakıyor. İskandinav tarzı ürünleri tercih eden marka, kullanıldığı alanlarda maksimum verim ve kullanım alanları düşünülerek tasarlamakta. Kurulduğu ilk günden bu güne kadar gelen klasik ürünlerinin bulunmasının yanı sıra her geçen gün yenilikçi ürünler ile de karşımıza çıkan marka, fiyat ve kalite dengesini aynı anda müşterilerine sunmayı amaçlıyor.

Mutfak ve Banyo Ürünleri ile de İddialı

13

Üretmiş olduğu ürünler kendine özel bir tarz ve kurulum seçenekleri ile satılan marka aynı zamanda her bütçeye uygun şekilde kategorilere ayrılan ürünler de sunuyor. Aynı ürünü farklı parçalar ekleyerek bir tasarım oluşturmanın yanında ihtiyaç karşılığı tasarlanan ve daha küçük modüllerden oluşan ürünler de daha uygun fiyatlara mal oluyor.

Bu ürünlerin yanı sıra banyo tasarım ürünlerinde de iddialı olan İkea duşakabin fiyatları, banyo tasarım ve tekstil ürünleri fiyatları ile makul bir alışverişin yanı sıra oldukça kaliteli ürünler sunmakta. Ayrıca diğer firmaların aldığı montaj ve nakliye ücretleri de düşünüldüğünde son derece ekonomik bir alışveriş yapıldığı yadsınamaz bir gerçek.

15

Bir önceki yazımız olan Banyo İçin Birbirinden Güzel Duvar Kağıdı Örnekleri başlıklı makalemizde Banyo, Banyo Duvar Kağıtları ve Banyo İçin Birbirinden Güzel Duvar Kağıdı Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

11 Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12