İkea Duşakabin

Duşakabin bir banyoda konumlandırılması en zor parçadır. Banyoda büyük bir alan kaplayan duşakabinlerin doğru ve nitelikleri olması banyoyu çok daha fonksiyonel ve şık hale getirir. Farklı tasarımları, ekstra özellikleri ile beraber güçlü yapıları ile buna en uygun olanlar ikea duşakabinler. Özel bir şey olsun kullanışlı ve uzun süreli kullanıma imkân versin diyorsanız, hepsi birbirinden farklı ikea duşakabinleri değerlendirmelisiniz. İkea duşakabinler ünlü tasarımcıların elinden çıkmış duşakabinden çok daha fazlasını veren ürünlerdir.

İkea Duşakabin Tasarımları

İkea, duşakabinleri sadece banyo yapılacak bir alan olarak görmeyen evin önemli bir parçası, şıklığına şıklık katacak bir alan olarak düşünerek birbirinden özgün duşakabinlere sahip. İkea duşakabinlerin birçoğunu her banyoya adapte edebilirsiniz. Duşakabin kare, dikdörtgen ya da oval bir modeli zevkinize göre seçerken desenli, kırılmaz camlı bir duşakabin seçimi yapabilirsiniz. Desenli duşakabinler ile farklı ve özgün bir banyo elde edersiniz. Duşakabin zemininde 1. Sınıf seramik kullanılır. Bunlardan isterseniz ahşap görünümlü ya da farklı desen ve modeli olan bir duşakabin kurma şanısınız da var.

İkea Duşakabin Fonksiyonları

İkea duşakabin bir duş alanında fazlasını vaat etiği için duşakabin içinde radyo TV, bağlantısı ile beraber masaj özelliği, spa benzeri sistemlerde yer alır. Duş alanında banyodan fazlasını bekleyenler içi birçok ayrı fonksiyon sağlanıyor. Su geçirmez alanlar duşakabinde su tutmayan özel cam vb. özellikler ikea duşakabinlerini özel yapan şeyler arasında.

 

Bir önceki yazımız olan English Home Banyo Paspas Takımları başlıklı makalemizde banyo paspas takımları, english home ve paspas takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli lavabo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*