Küçük Banyo Modelleri

 

                Banyo dekorasyonu her ev hanımının hayalidir günümüzde. Fakat banyosu küçük bayanlar bu konuda kendilerini şanssız hissetmekteler. Bu yazımızda sizlere muhteşem küçük banyo modellerinden ve birbirinden değerli öneriler ile küçük banyolar için banyo dekorasyonunun nasıl olması gerektiğinden bahsedeceğiz.

Doğru Kararlar İle Şahane Banyolar

sade Küçük banyo modelleri

                Banyonuz küçükse kapalı renklerden mümkün olduğunca uzaklaşmalısınız. Uzmanlara göre krem, beyaz ve mavi renkleri banyonuzu olduğundan geniş göstermeye kafi. Bunun sebebi ise açık renklerin ışığı yansıtması ve ortamı çok daha fazla aydınlık yapmasıdır. Dilerseniz mavi ve beyazı aynı anda da kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz lavabonun altında dolap olması yerden tasarruf etmenizi sağlar. Hatta lavabonun altındaki yer size yeterli gelirse ekstradan bir dolap koymanıza bile gerek kalmayacaktır. Şayet dolap ihtiyacı doğarsa, duvara monte edilebilen bir dolabı üst kısımlara (lavabonun ya da klozetin üzerine) yerleştirebilirsiniz.

dışakabinli Küçük banyo modelleri

Duşakabine gelelim. Küçük banyolarda duşakabinin köşeye konması her zaman avantajlıdır. Bunun için köşe duşakabin modellerininden birini kullanmanız gerekiyor. Alan kısıtlı olduğu için seçtiğiniz duşakabin boyut olarak biraz küçük olabilir elbette fakat bu yöntemle banyonuzu olduğundan daha geniş ve ferah gösterebileceksiniz.

Banyom Küçük Diye Üzülmeyin

Son olarak bahsetmemiz gereken nokta aynalar. Aynalar büyük, geniş olduğu ve doğru yerleştirildiğinde banyonuzu geniş gösterebilirler. Sizler için derlediğimiz küçük banyo modelleri ve önerileri yazımızın sonuna geldik. Banyonuzun küçük olması sizleri üzmesin, zira küçük banyolar için de birçok model mevcut.

Bir önceki yazımız olan Banyo Dizaynı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli lavabo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*