Renkli Banyo Dekorasyonu Önerileri

Banyo dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında boy gösteren banyo taşları bu sezon da çok moda oldu. Marjinal formun ön plana çıkmasına olanak tanıyan banyo taşları aynı zaman da trend görünüm elde etmenize kaynaklık edecektir. Banyo taşlarını küvetinize monte edebilirsiniz. Ayrıntıları sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan banyo taşları, sade şıklığın ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Eğer otantik tarza merhaba demek isteyenlerdenseniz doğal taş küvet modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer küvetlere oranla daha çok maliyet isteyen doğal taş küvet modelleri sahip olduğu havuz görünümü sayesinde farklılığın ön plana çıkmasına olanak tanıyacaktır.

Kırmızı-Banyo-Dekorasyonları

Deniz Temalı Banyo Dekorasyon Planlaması

Deniz mavisi, turkuaz renk tonları banyo dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında boy göstermektedir. Bu renk tonlarına ev sahipliği yapan çinilerle desteklenmiş küvet modellerini tercih ederek, banyonuzda deniz temasını yaşatabilirsiniz: Bu planlama için deniz kabukları ile desteklenmiş dekoratif ayna modellerini tercih edebilirsiniz.

Beton Lavabo Modelleri

Beton lavabo modelleri hem mutfağınızın hem de banyo dekorasyonunun olmazsa  olmazları arasında boy göstermektedir. Farklılık yaratmayı sevenlerin en çok tercih ettiği dekorasyonlardan biri olan beton lavabo modelleri aynı zaman da otantik tarzın ön plana çıkmasını desteklemektedir: Beton lavabo modellerini bakır ya da altın kaplama aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Beton lavabo modelleri klasik tarzın ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.

mor-banyo-dekorasyonu-2016

Renkli Stüdyo Banyo Dekorasyonu

Zikzak fayanslar aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan renkli stüdyo banyo dekorasyonları görsel alanın genişletilmesi adına oldukça idealdir. Tarz görünüm elde etmeniz adına biçilmiş bir kaftan olan renkli stüdyo banyo modellerini keyifli dekorasyon planlamaları aracılığı ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz. Bu tarz banyo dekorasyonunda büyük duşa kabin modellerini tercih edebilirsiniz. Şayet banyonuzun daha büyük görünmesini istiyorsanız banyoya büyük aynalı dolay yerleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyonunda Yeni Trendler 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Mozaik Lavabo Modelleri

Evini yenileyenler ve yeniletmek isteyenler artık sizler için en güzel bir şekilde ve kaliteli lavabo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*