Desenli Çocuk Odası Mobilya Modelleri

Desen detayı ile taçlandırılarak hazırlanılan çocuk odası mobilya modellerisonbahar sezonunun vazgeçilmezleri arasında boy gösteriyor. Bu tarz mobilya modellerini tek renge ev sahipliği yapan halı ve perde modelleri ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Böylelikle ön plana çıkabilecek renk karmaşasını da önlemiş olursunuz.

yeşil-çocuk-odası-mobilya-modelleri

Çift Kapılı Çocuk Odası Dolabı

Çift kapılı çocuk odası dolabı kullanışlı yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Modern görünüm elde etmeniz adına odlukça ideal olan çift kapılı çocuk odası dolabı aynı zaman da mekânınızda fazla yer kalmasını sağlayarak ortamın olduğundan daha geniş görünmesini destekleyecektir. Bu tarz dolap modelleri çocuğunuzun tüm eşyalarını toparlayarak dağınıklığın geri plana alınmasına yardımcı olacaktır.

kız-çocuk-odası-mobilya-modelleri

İki Yatak Modelleri

Çocuk odasının vazgeçilmezleri arasında boy gösteren ikiz yatak modelleri sahip olduğu kullanışlı yapısı sayesinde tercih edilme sebeplerini artırmaktadır. Bu tarz yatak modellerinde, ana yatağından altından bir adet baza çıkmaktadır. Baza içine konumlandırılmış olan yatak ileriye doğru çekildiği zaman iki kişinin kullanabileceği çit kişilik yatak modeline dönüşmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ahşap Sehpa Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*