2015 Dekoratif Seperatör Modelleri

Büyük ve geniş alanları bölmek için kullanılan seperatörler , bazen dekorasyon da şık bir alan yaratmak için , bazen de özel bir alan oluşturmak için kullanılır . Örneğin salon dekorasyonun da oturma alanını ile yemek odanızı zarif bir seperatör ile ayırabilirsiniz . Yatak odanız da , banyoda seperatör kullanarak çok şık alanlar yaratabilirsiniz . Bir çok farklı modeli ile her tarz dekorasyona şıklık kazandıran Dekoratif Seperatör Modelleri , değişik malzemeler kullanılarak tasarlanmış son derece estetik ve dikkat çekici tasarımlar olarak büyük bir beğeni topluyor .

Geniş ve büyük salon veya odalar da bir den fazla alan yaratarak her bölümü çok daha kullanışlı ve rahat ortamlar oluşturabilirsiniz . Stüdyo dairelerde çok hoş kullanım alanları yaratmak için sıklıkla tercih edilen seperatör tasarımları , bazen tavan dan yere kadar adeta estetik bir duvar olarak , bazen de yarım boy dekoratif tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor .

2015 Seperatör Modelleri bambu dekoratif tasarımlar , ahşap modeller ve göze hoş görünecek son derece etkileyici tasarımları ile ev dekorasyonuna son derece çekici bir şıklık kazandırıyor . Sizlerde Dekorasyon da farklı bir hava yaratmak istiyorsanız galerimiz de yer verdiğimiz en güzel tasarımları inceleyebilirsiniz .

bambu dekoratif seperatorler

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonu İçin Keyifli Köşeler 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*