2016 Ev Dekorasyonu

                Her yıl birbirinden farklı dekorasyon fikirleri en yeni tasarımlar ile kullanıcılarına sunulurken, 2016 ev dekorasyonu için oldukça farklı tarzlara ulaşabilmek mümkündür. Bildiğiniz gibi yıllardır deri koltuk takımları, deri kaplamalı yemek masası ve sandalyeler bunların en başında geliyor. Derinin modası bir türlü geçmek bilmezken, bunun yanı sıra süet takımlar da deri takımlar kadar tercih edilenlerden olmuştur.

Deri salon takımları

lila L Mutfak Modelleri

Salon dekorasyonlarınızda kullanacağınız deri takımlar, ahşap kolçaklı ya da ahşap kabartma kolçak özelliklerine sahip olabilir. Bunun yanı sıra tamamen deri modeller tercih edilebileceği gibi, sadece kolçaklarında kullanılan deri detaylar da tercihlerden olabilir.

Konumlandırma önemli

şık Modern Salon Dekorasyonu

Eğer ki 2016 ev dekorasyonu için eşyalarınızı nasıl konumlandıracağınızı merak ediyorsanız, ilk başta salonlarınızı iyi tanımanız gerekiyor. Elinizde mevcut olan oturma grupları, salondaki duvar uzunluklarına göre uygun bir noktaya yerleştirilmelidir. Eğer ki dar bir salona sahipseniz, köşe, L oturma grupları tercih edilirse, dekorasyon daha kolay sağlanabilecektir. Köşeleri değerlendirerek, salonlarınızın ortasında bir hareket alanı bırakabilirsiniz. Veyahut bu alanı yemek masaları ile değerlendirebilirsiniz.

Stor perdeler

Dekorasyon fikirlerinde her zaman bir adım önde olan stor perdeler, duvarda kullanılan duvar kâğıtlarına uyumlu olarak tercih edildiğinde gerçekten şıklığı kullanıcısına sunabilir. Gayet lüks ve modern bir salona sahip olabilmenize yardım eden bir ürün olurken, eşyalar ile renk ve model uyumluluğuna da göz atılabilir. Böylelikle tamamlayıcı bir özelliğe sahip olabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Duvar Kâğıdı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*