Antre Dekorasyon Fikirleri

Antrenizin güzel ve hoş görünmesi evinizin en önce ve en son görülen noktası olması hasebiyle çok önemlidir. Evinizle ilgili ilk intibalar antrenizin verdiği fikirle sağlanır. Antreniz ne kadar güzel olursa eviniz hakkında o kadar güzel düşünceler edinilir. Evinizden çıkarken de antrenizin şık ve kullanışlı olması anılarda güzel bir evinizin olduğunu hissettirecektir. Antre dekorasyonu oldukça kolay olacaktır ve size de oldukça şık bir ev girişi kazandıracaktır.

Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Antrenizin duvarlarını şık bir duvar kağıdı ile kaplatabilirsiniz. Ardından antrenize bir dresuar ve üzerine de bir ayna koyabilirsiniz. Hoş bir şemsiyelik ve askılık da antrenizde hem kullanışlı hem de şık duracaktır. Ardından bir portmanto satın alarak antrenizdeki paltolar ve ayakkabılar için şık bir depolama alanı elde etmiş olursunuz. Antrede ayakkabı giyiminde yardımcı olacak şık bir pufu da bir köşeye yerleştirebilirsiniz. Böylece şık bir antreniz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*