Çiçekler İle Ev Dekorasyonu

Hangi yaşta olursanız olun evinizin her köşesinde mutlaka saksıda da olsa küçük çiçekler veya kaktüsler beslediğiniz olmuştur. Sarmaşık şeklinde duvarlardan tavanlara kadar uzayan çiçekler, balkonlarda lale, gül ve farklı türde çiçekleri büyütmek elbette huzur kaynağıdır. Hayal gücünüzü kullanarak çiçekler ile ev dekorasyonu oldukça zevkli bir hale gelebiliyor.

Vazo ya da Tahta Kutuların İçine Konulan Çiçekler

Eski şişe veya kavanoz türü eşyaların içine önce içine çeşitli çakıl taşları ile süsleyip koyacağınız akasya, mor menekşe, papatya ya da gül türü çiçekleri evinizin balkonuna bırakmanız güzel bir kokunun etrafa yayılmasını sağlayacaktır. Bu şişeleri evinizde bulunan odalardan birine de koyabilirsiniz. Çiçeklerle ev dekorasyonu konusunda kullanabileceğiniz tahtadan kutular da iyi bir fikir olacaktır. Bu kutulara raf olarak kullanmak amacıyla duvara monte ederek saksıda yetiştirdiğiniz herhangi bir çiçeği koymanız da şahane bir görüntü oluşturacaktır. Yazlık evlerinizde bunu tercih edebilirsiniz. Böylece hem güzel kokan ve görüntü açısından estetik olan bir ev dekorasyonu elde etmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Eski Meyve Kasalarını Değerlendirme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*