Dinlenme Köşesi

Evde tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz, kendinize zaman ayırırken her şeyden uzaklaşabileceğiniz bir köşe yapmak düşünüldüğünden çok daha kolaydır. Ufak tefek değişiklikler ile siz de bir dinlenme köşesi yapabilir, siz ve dostlarınız bu köşenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Evlerde Pratik Dinlenme Köşeleri

Kendinizi nasıl iyi hissedeceğinize karar verip köşeyi oraya yapmalısınız. Pencerenin hemen kenarı ya da şöminenin dibi, kitap okumak, film izlemek için bu köşeyi yapmak için marangoza ufak bir kanepe yaptırabilir ya da kullanılmayan bir sandığı tercih edebilirsiniz. Bu kullandığınız sandığın üzerine bir sürü büyüklü küçüklü yastıklar ile hem güzel bir görüntü hem de rahatlık elde edersiniz. Dinlenme köşenizde yapmayı sevdiğiniz şeyleri de koyabilirsiniz. Bir iki küçük saksı çiçek, sevdiğiniz kitaplar için küçük bir kitaplık belki kullanılmayan bir sepetten gazetelik yerleştirirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Antre Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*