Dolap Modelleri

Yatak odanızın olmazsa olmazları arasında boy gösteren dolap modellerinin kullanışlı yapıya sahip olması gerekmektedir. Bu husus mekânınızda ki dağınıklığın geri plana alınmasına ve eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanız adına oldukça önemlidir. Bununla birlikte tercih edeceğiniz dolap modellerinin şık görünüme sahip olması mekânınızın havasını tamamen değiştirecektir.

yatak-odası-dolap-modelleri

Sürgülü Dolap Modelleri

Eğer geniş bir mekâna ev sahipliği yapıyorsanız sürgülü dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz dolap modelleri kullanışlı yapısı sayesinde tüm eşyalarınızı özenle saklamanıza olanak tanıyacaktır. Eğer klasik tarz yaratmak isteyenlerdenseniz ahşap detay ile taçlandırılmış sürgülü dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz dolap modelleri otantik tarz yaratmanız adına da oldukça ideal olacaktır.

bellona-dolap-modelleri

Çekmeceli Yüklüklü Dolap Modelleri

Çekmeceli dolap modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bu tarz dolap modelleri birçok raf ve bölmeye ev sahipliği yapmaktadır.

Ayna Detaylı Dolap Modelleri

Ayna aparatı ile desteklenmiş dolap modelleri bu sezon da çok moda. Bu tarz dolap modellerinde yer alan ayna detayı dekoratif aksesuar olarak ön plana çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Masası Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*