Evcil Hayvanınız İçin Hasır Ev Modelleri

Evde beslenen kedi, köpek hatta kuşlar için hasır ev ve yatak modelleri bulunuyor. Hasır evler ve yataklar genellikle kedi ve köpekleri için uygun olarak tasarlanıyor. Evcil hayvanların boyutlarına göre büyük, orta ve küçük olarak hasırdan tasarlanıyor. Ayrıca sepet şeklinde olup, içerisine ev ile uyumlu olarak minderler yerleştirilebiliyor. Sepetin büyüklüğü ve yumuşaklığı her hayvan için farklı türlerde tasarlanıyor. Genel yapısı itibariyle hasır ve hasır örme şeklinde yapılan, kare, dikdörtgen, yuvarlak veya oval olarak tasarlanan sepetlerden oluşuyor. Sepet şeklinde olanlar hem çok yer kaplamıyor hem de ev ile uyum içerisinde bulunuyor.

Kedi ve Köpek Evleri

Kediler ve köpekler için tasarlanmış hasır şeklinde bulunan evler, bütçeye uyum sağlıyor. Üstü açık veya kapalı olarak da tercih edilebiliyor. Hasır evler hem evin içerisinde hem de bahçelerde kullanılabiliyor. Üstü kapalı olarak tasarlanan kedi veya köpek evleri genellikle giriş veya bahçeler için tercih ediliyor. Yağmurdan koruma özelliği sayesinde köpekler ev sahipliğini zarar görmeden yapabiliyorlar. Kedi evleri için de daha çok evin içerisinde yer alan üstü açık sepet şeklindeki hasır modeller tercih ediliyor. Bu modellerin birbirinden farklı olarak pek çok çeşidi bulunuyor. Evin dekorasyonuna uygun modern, klasik veya retro görünüm veren kedi veya köpek evleri aynı zamanda da evcil hayvanlarınızın daha rahat etmesini sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Panel Kapı Modelleri başlıklı makalemizde Dekorasyonda panel kapı, Panel kapı ve Panel kapı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*