Her Tarza Uygun Patchwork Halılar

Hemen her tarza ve her dekorasyona uyabilen patchwork halılar, her renkte ve her desende olabiliyor. Evinizdeki tüm renk koltuklarınıza ve dekorasyonunuza uyabilecek olan patchwork halılar, her odaya da çok yakışan bir halı olmuştur. Dilerseniz patchwork halılardan ince uzun kilim formunda olanını uzun koridorlarınızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz de mutfağınızda dilediğiniz renkte bir patchwork kullanabilirsiniz. Salonunuzda da içerisinde pek çok renk barındıran patchwork halı kullanabilirsiniz. Hangi renkte mobilyalaraınız olursa olsun, ona uygun bir patchwork halıyı mutlaka bulabilirsiniz. Patchwork halılardaki renklerin güzel uyumunu görerek, siz de evinizde patchwork halınızın renkleriyle bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Patchwork Halı Dekorasyonu

Örneğin; gri-pembe koltuklarınız varsa ona uygun gri, pembe, mürdüm, lila, gri, fuşya vb. birçok rengin harika uyumuyla oluşturulmuş bir patchwork halı bulabilirsiniz. Halınızdaki bu renklere uygun biblolar ve tablolar ile de evinizin dekorasyonunu oldukça şık bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif ve Renkli Sehpa Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*