Kolay Duvar Dekorları

Evinizde, odanızı çalışma odanızı ya da farklı yaşam alanlarını; donuk ve tek renkli görüntüden kurtaran yaşam alanlarına canlılık ve yeni bir hava katan üstelik kendi tarzınızı yansıta bileceğiniz bir fikir Kolay Duvar Dekorları yaşam alanları için duvar dekorasyonu yaparken seçenek sınırı olmadığını görebiliyorsunuz yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı; Duvar dekorasyonu yapmaya karar verdiğiniz zaman uygulanabilecek bir kaç fikir şöyle sıralanabilir:

Duvarınızı Yazı ile Renklendirin

Sizin için anlamı olan bir söz, bir atasözü veya gelecekle ilgili bir hedefinizi sözlerle ifade ederek duvarınızın dekorasyonunda kullanın böylece hedefleriniz her zaman gözünüzün önünde olacak ve zihninizi canlı tutacak Duvarınız Dekor amacı ile yazı kullanacaksanız 3 boyutlu yazı tekniklerini kullanmak görsel açıdan daha çekici olacaktır.

Köpük Süslemeler

Ev de genel kullanım alanı tavan avizelerinin takıldığı alan olan köpük süslemeler farklı renk kombinasyonları kullanılarak duvar dekorasyonunda farklı bir seçenek oluşturabilir, farklı desende ve boyutlarda köpük kullanarak yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

Sayılar ve Önemli Tarihler

Farklı şekillerde Grafiti tarzı ile yazılmış sayıları karışık şekilde duvarınızın dekorasyonunda kullanabileceğiniz gibi siz ve sevdikleriniz için özel anlama sahip bir tarihi de yine Grafiti tarzında oluşturulmuş sayılar yardımı ile duvarınızı dekore etmek için kullanabilirsiniz. Bu tür dekorasyon ürünlerini kendiniz yapabileceğiniz gibi İnternet ten de kolaylıkla bula bilirsiniz Duvar dekorasyonu söz konusu olduğunda tek sınır hayal gücünüz.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Şık Çalışma Odası Tasarlama başlıklı makalemizde çalışma masası, ofis ve şık çalışma odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*