Marina Stili Ev Dekorasyonu

Marina stili özellikle yazlık evlerde, sahil kesimindeki evlerde çokça kullanılan ve oldukça sevilen bir dekorasyon stilidir. Evinizin hemen her odasına yakışabilecek olan marina stili ev dekorasyonu sizin ve aile bireyleriniz için de oldukça fazla beğenilecek olan bir stildir. Dilerseniz banyonuzda, dilerseniz salonunuzda, dilerseniz çocuklarınızın odalarında ya da yatak odanızda marina stilini kolayca kullanabilirsiniz. Hemen her odaya kolaylıkla adapte olabilecek bu stili kullanarak bir dekorasyon yapmak hiç de zor olmayacaktır.

Marina Stili Nasıl Oluşturulur?

Marina stili ev dekorasyonu için öncelikle açık renk beyaz yahut krem koltuklar yahut mobilyalar kullanarak işe başlayabilirsiniz. Ardından marin stili mavi-beyaz ya da lacivert-beyaz çizgili kırlentler kullanabilirsiniz. Dilerseniz açık mavi ya da lacivert koltuklar da kullanabilirsiniz. Beyaz koltuklarınızın yanına, lacivert-beyaz çizgili marina esintili berjerler yerleştirebilirsiniz. Perdelerinizi çizgili yahut mavi tonlarında seçebilirsiniz. Eviniz için seçeceğiniz biblolar için de küçük denizcilik ve gemi bibloları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Genç Kız Odası Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*