Mekanlarda Dekoratif Bölümlendirme

Ev dizaynında yaşanan en büyük sıkıntılardan biridir, büyük bir odayı verimli kullanmak. Çok fazla eşya ile boğmak yerine elinizde büyük bir oda varsa bu odayı iki ye hatta üç bölüme ayırmak daha şık ve kullanışlı sonuç verir. Odaları bölümlere ayırmak sanıldığından çok daha kolaydır.

Bulunduğunuz Mekanı Bölerek Şıklık Katın

Büyük bir odayı ikiye bölmek için paravan kullanmak en sık rastlanan yöntemdir. Çok pahalı olmaya bir paravanı spreylerle boyayarak fark yaratabilirsiniz. Bölümlere ayırdığınız yerde iki tarafın dekorasyonun farklı olması odaya bir derinlik ve genişlik verecektir. Odayı bölmek için büyük saksılı çiçeklerden de faydalanabilirsiniz. Odalarda eşyaları kenarlara yaymak yerine merkezde kullanmaya özen gösterin. Kitaplık kullanmak en pratik çözümlerdendir bölmek için.

Bir önceki yazımız olan Pudra Rengi İle Uyumlu Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Ev Dekorasyonu, Pudra Rengi ve Pudra Rengi İle Uyumlu Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*