Mobilya ve Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonunun kilit noktası mobilya seçimidir çünkü dekorasyonu oluşturan diğer öğeler: halılar, perdeler duvarlarda yapılacak ren seçimi bile mobilyalara göre belirlenir. Ev dekorasyonu için Mobilya ve dekorasyon fikirleri incelendiğinde ilk göze çarpan şey mobilya seçiminde yenlikçi fikirler oluyor.

Mobilya Seçiminde Yenilikçi Fikirler

Mobilya seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken ilk unsur; mobilyaların ve mobilya yastıklarının renklerinin oda da bulunacak diğer aksesuarlarla yakın renklerde olması böylece bir renk uyumu ve estetik görüntü elde edilecek klasik mobilyalarda tercih edilen krem rengi ve tonları yerine yeşil, mor gibi daha canlı renkler kullanmak ortamı hareketlendirecek. Eğer mobilya seçimi misafir odası için yapılacaksa mobilyaların renkleri kadar kullanım kolaylığı ve rahatlığı ön planda tutulmalı Mobilya ve Dekorasyon Fikirleri uygulanırken yer tasarrufu sağlayan köşe takımları her zaman için göz önünde bulundurulması gereken bir seçenek.

Mutfak için Mobilya Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon fikirleri sadece oturma odası ya da misafir odası ile sınırlı değil mutfak için mobilya seçerken dikkat edilmesi gereken ilk unsur rahatlığın ön planda tutulması modern ve rahat mobilyaların seçilmesine dikkat edilmeli mutfak daha ferah görünmesi tercih edilen bir alan olduğundan bu mekanda açık renkler ya da siyah ve beyaz zıtlığının oluşturacağı çekicilikten yararlanılabilir mutfak zemin kaplamasında kullanılacak siyah ve beyaz zemin karoları mutfağınıza ayrı bir çekicilik katacak.

Bir önceki yazımız olan Enza Home TV Üniteleri başlıklı makalemizde Enza home, TV ve TV üniteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*