Ofis Modelleri

 

Her ne kadar evlerinizde kullanılan mobilyalar ve aksesuarlar en çok dikkat ettiklerimizden olsa da, ofis malzemeleri de bir hayli dikkat ettiklerimizden. Tabi ki ofis malzemesi dediğimizde birbirinden farklı tasarımlara sahip masa üstü eşyalar, dekoratif biblolar, danışman masaları, sandalyeler, koltuk takımları, askılar, televizyon üniteleri gibi oldukça fazla ürün bulunuyor.

Mobilya tasarımları

Ofislerde kullanılan ofis modelleri, mobilyalar ve koltuk takımları genel olarak bildiğiniz gibi deri ve süet takımlardan tercih ediliyor. Deri olan koltuk takımlarında ahşap kolçaklar ön plana çıkarken, süet takımlarda da genel olarak koyu kolçaklar tercih ediliyor.

takım Ofis Mobilya Modelleri

Kapitone desenli

Eğer ki tarzınızı biraz daha klasik olarak yansıtmak istiyorsanız, düğmeli, kapitone desenli ofis gruplarını tercih edebilirsiniz. Ayaklarda varaklar, sırt bölgesinde kapitone desenler ve kullanılan dolaplarda da ahşap işlemeler ön plana çakacaktır.

Modern tasarımlar

rahat Ofis Mobilya Modelleri

Lüks bir ofis modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız, daha çok parlak modeller ilgi çekiyor olabilir. Alüminyum ayaklara sahip olan ahşap masalar, yan taraflarında deri detaylar bulundurabilir. Ahşap tonunda bir toplantı masası için ise, beyaz renkte deri sandalyeler modern bir görünüm sağlayabilir.

Krom ve highgloss

MDF takımlar her zaman sağlamlık ve uzun süre kullanımlarda kullanıcısına destek vermektedir. Krom kaplamalı ayaklar ve highgloss kapaklar, yüzeyler sizlerin seçimlerinden olabilir. Yine dolap, çekmece ve diğer kulplar krom olurken, ahşap desenli mobilyalar bu konuda gerçekten iyi bir seçim gibi görünüyor.      

Bir önceki yazımız olan Küçük Oturma Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*