Pop-Art Stili Renkli Ev Dekorasyonu 2015

Evinin dekorasyonun da canlılık ve enerji dolu bir şıklık yaratmak isteyenlerin tercihi olan Pop-Art Stili Ev Dekorasyonu akımı , renklerin ve desenlerin göz kamaştıran güzelliğini evlerimize yansıtarak çok daha modern ve tarz yaratan bir estetik kazandırıyor . 20. Yüzyıldan günümüze kadar gelen bu enerji dolu moda akımı bir anlamda sizin kişiliğinizin de dışa vurumu olacaktır . Neon renklerin göz kamaştıran canlılığını döşemelik kumaşlardan , tablolara , ev tekstili ve aksesuarlara kadar her alan da kullanarak evinizde dinamik bir Dekorasyon yaratabilirsiniz .

Nostaljik Hollywood Film yıldızlarının resimleri , çizim resimler evinizde bulunan her eşyanın üzerin de desen olarak kullanılabilir ve renkleri de duvardan zemine kadar her yerde kullanarak tarz bir şıklık yaratabilirsiniz .

Retro detaylar , desenler ve enerji veren renklerin bir arada kullanıldığı 2015 Pop-Art Dekorasyonlar , ev aksesuarları , mobilyalar , duvar dekorasyonları , halı , perde ve yatak örtülerine kadar evinizin her köşesine yayılarak muhteşem bir güzellik yaratacaktır . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en şık dekorasyon modellerini seçerek galerimizde derledik inceleyebilirsiniz .

ev dekorasyonunda pop-art

Bir önceki yazımız olan Ersan ankara kepenk ile güvende olun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*