ALAS
1
123

Renkli Ev Dekorasyonu

11

2017 yılının tasarım trendleri arasında yer alan Renkli Ev Dekorasyonları, iç açıcı renklerin evlere getirdiği canlılık ve ferahlık ile her geçen gün daha da artan bir dekorasyon fikri. Mobilyalarınız da, halılarınızda, duvarlarınızda, televizyon üniteleri ve ayrıca evlerinizin dekorlarında kullandığınız süs eşyalarının tasarlanmasında kullanılan dikkat çekici renkler, bir araya geldiklerinde oluşturdukları ahenk ile tasarımlarınızı tamamlıyor.

Renkli Mobilya ve Konfeksiyon Ürünleri

Renkli Ev Dekorasyonu fikirleri arasında uygulanması ilk sırada olan ürünler kuşkusuz ki mobilyalar olarak göze çarpmaktadır. Kanepe ve Oturma Gruplarının ana renklerinin yanı sıra karşıt renklerden oluşan minder, yastık ve kırlentler ile desteklenmesi bu tasarım seçeneklerini en kolay ve dikkat çekici kılmaktadır. Düşük maliyetler ile sahip olabileceğiniz bu ürünleri tüm mobilya mağazalarından ve ev dekorasyon dükkânlarından elde edebilirsiniz. Aynı şekilde kanepe ve koltuk örtülerinde ve bunun yanında perdelerde de karşıt renklerin kullanılması ile bu tasarım trendini kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Duvar Süsleri, Tablolar ve Saatler

13

Yine bu tasarım trendini yakalamak için hem alışveriş keyfini yükseklere çıkaracak hem de tasarım maliyetlerinizi düşük seviyelerde tutacak bir fikir olan duvar süsleri, tablo ve duvar saatlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra evlerinizin duvarlarını birbirinden farklı renkler ile boyayarak hem kendi tasarımlarınızı hayata geçirebilir hem de üzerinde kullanmayı düşündüğünüz bu aksesuarların ön plana çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Böylelikle farklı renk seçenekleri ile tasarladığınız odalarınız 2017 yılının dekorasyon modasına düşük maliyetler ile uygulanmış olurken siz de keyifli bir uğraş ile kendi tasarımlarınızı uygulamanın tadını çıkarabileceksiniz.

15

Bir önceki yazımız olan Mavi Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde Dekorasyon, mavi rengi ve Mutfakta mavi rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

11 Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12