Siyah Beyaz Dekorasyon

Siyah-beyaz uyumu her alanda çok sevilen bir renk kombinasyonudur. Siyah-beyaz renkleri ev dekorasyonunda da çok fazla tercih edilen bir dekorasyon tarzıdır. Evinizin herhangi bir odasını siyah-beyaz bir hale getirebilirsiniz. Mutfağınızı siyah-beyaz dekorasyon ile taçlandırabilirsiniz. Yatak odanızda siyah-beyaz bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Dilerseniz salonunuzu da siyah-beyaz dekorasyon ile şık ve havalı bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Siyah-Beyaz Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Salonunuzda ya da herhangi bir odanızda siyah-beyaz dekorasyon yapacaksanız öncelikle eşyalarınızı simsiyah ya da bembeyaz seçebilirsiniz. Siyah koltuklar alırsanız beyaz yastıklar ve kırlentlerle koltuğunuzun üzerinde siyah ve beyazın harika uyumunu yakalayabilirsiniz. Siyah ya da beyaz ya da siyah-beyaz çizgili bir halı satın alıp, salonunuzun ortasına serebilirsiniz. Duvarlarınızı beyaza boyatabilir ve siyah-beyaz tablolarla duvarlarınıza hayat verebilirsiniz. TV ünitenizi simsiyah alabilir ve bembeyaz dekoratif eşyalar ve biblolarla ünitenizi süsleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mekanlarda Dekoratif Bölümlendirme başlıklı makalemizde Bölümlendirme, Dekoratif Bölümlendirme ve Mekanlarda Dekoratif Bölümlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*