Stüdyo Daire İçin Dekorasyon Önerileri

Eğer bir stüdyo daireniz var ise bu daireyi dekore etmek istiyor iseniz. İlk önce etkili bir planlama yapmalısınız. Bu planla stüdyo dairenizi düzenlediğiniz takdir de hem daireniz şık bir görünüm alacak. Hem de kendinize daha fazla kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Bunun için ise çok büyük bir bütçeye ihtiyacınız yoktur. Stüdyo dairenizde yer tasarrufu ve stüdyo dekorasyon örneklerinden birkaç tane işinize yaracak uygulama bilmeniz işinize çok yaracaktır. Bu örneklerden birkaç tane sunmak gerekirse örneğin büyük boş bir taban alınından ziyade burada bir tasarruf sağlama adı altında, televizyon ünitenizi duvarınıza monte edebilirsiniz.Gene bu daireleriniz de büyük ayrı bir kitaplık kullanmak yerine, duvarınıza tek tek monte kitaplık rafları evinizden ferahlık bakımından rahatlatacaktır.

Dairenizde büyük bir yatak veya bir baza yerine asma kat kullanmanız bu asma katı yatak odası olarak kullanmanız. Yani yatağınızı, masanızı, duvarın ve eşyaların içine gizlemeniz daha gizemli ilgi çekici elbette ki modern bir hal alır. Bunun yanında da ortam kalabalığını da azaltmış olacaksınız. Ayrıca stüdyo dairenizde böyle bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız. öncelikle yapmanız gereken dönüşebilen mobilyalar kullanmanızdır. Dönüşebilen mobilyalar olmazsa olmazlardandır. Ayrıca stüdyo dairenizi güzel tablolarla güzel hoş bir mekan haline getirebilirsiniz. Şöyle bir durum var ki stüdyo daireler kesinlikle sade olmalıdır. Zaten küçük ve yeri dar olan bir daireyi çok fazla renkli eşyalarla karman çorman bir hale getirebilirsiniz. Buna dikkat etmek gerek.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Renk Uyumu Nasıl Olmalıdır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*