Yeni Moda Antre Dekorasyon Önerileri 2015

Yeni Moda Antre Dekorasyon Önerileri 2015 sezonunda bol çeşit, seçenek ve öneriler ile bizlerin beğenisine sunulmuş, aralarında seçim yapmak bize kalmıştır. 2015 Antre Dekorasyonu için tasarımcıların en çok tercihi modern bir dekorasyon olmuştur. Bu modern dekorasyonda ilk göze çarpan ise şık bir dresuar ve yanına klasik tarz veya modern tarz sandalyeler yerleştirmeleri olmuştur. Bunun yanı sıra antrelerin boya seçimi veya duvar kağıdı seçimi kesinlikle açık renkler tavsiye ediliyor. Aksesuar malzemesi olarak küçük tablolar veya şirin duvar süsleri önerilmektedir, aynı zamanda da ayakkabılık ve portmanto seçimi yaparken de yine açık renk olması ve modern tarz olması verilen tavsiyelerden birisidir.

Modern Antre Dekorasyon Fikirleri arasına bu sezon girmeyenler ise duvarlara aplikler ve koyu renkli veya desenli duvar kağıtları hiç önerilmemektedir. Bir diğer alternatif ise Renkli Antre Dekorasyonu olmuştur. Bu tarz dekorasyon için ise renkler hep açık tonlarda ve mobilya seçini de yine renkli tonlarda tavsiye edilmektedir. Sizlerde evinizin ilk girişi olan ve gelen misafirinize ilk izlenimi daha iyi yapabilmek için şık bir antre dekorasyonu yapmak isterseniz, sizler için seçmiş olduğum örnekleri inceleyerek bir ilhan ve fikir alabilir aklınızda bir model belirleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz hep beraber modelleri inceleyelim.

antre dekorasyonu önerileri 2015

Bir önceki yazımız olan 2015 Yılı En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*