2017 Tekzen Duvar Kağıdı Modelleri

Tekzen markasının pek çok ürününde olduğu gibi kolayca bakıp inceleyebileceğiniz ve gönül rahatlığıyla seçiminizi yapabileceğiniz 2017 tekzen duvar kâğıdı modelleri evinizin dekorasyonunda en önemli ve en kullanışlı malzemesi olmaya devam ediyor. Odalarınız için uygun duvar kâğıdı modelleri arasında tarzınıza ve zevkinize uyan modelleri bulmak oldukça kolay.

Duvar Kâğıdı Seçiminde Dikkat Edilecek İpuçları

İlk olarak evinizin halı perdesiyle uyumlu duvar kâğıdı seçilmelidir. Karmaşık desenli perdelerin oldu odalar için daha düz ve sade modeller tercih etmeniz gerekirken sade ve desensiz model perdeler için daha hareketli, daha desenli duvar kâğıdı seçebilirsiniz. Odaları olduğundan daha büyük ve daha küçük gösterebilecek aksesuar ve malzemeler arasında duvar kâğıtları da en önemli unsurlardan birisi olabilir. Koyu renkler odayı boğucu ve küçük gösterir. Aynı zamanda odanın genel itibariyle çok canlı, renkli olması duvar kâğıtlarında da renklerin ve hareketliliğin çok olduğu durumlarda göz yoran ve dekorasyonda negatif etkinin hâkim olduğu bir oda haline dönüşebilir.

Duvar Kâğıdı Fiyatları ve Kullanımı

Duvar kâğıtları fiyat itibariyle kalitesine göre değişkenlik gösterirken her bütçeye uyan fiyatlarıyla da rahat kullanım sağlamaktadır. Odanızın her duvarı için olmasa da belli bir köşesi içinde uygulanabilecek bu malzeme doğru uygulandığında odanızın dekoruna inanılmaz bir katkı sağlamaya yetecektir. Önemli olan en uygun renk, desen, model ve fiyat bütünlüğünü sağlayabilmektir. Gerektiğinde deforme olan bölümleri çıkartıp yenisini yapıştırabilmeniz sayesinde kullanım süresini uzatabilir çok ıslak olmayan bir bezle de silinmesi sayesinde temizliğini ve yeniliğini koruyabilirsiniz. Duvar kâğıdını tekzenden alarak kendiniz de uygulayabilirsiniz. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bu uygulama için gerekli yardımcı malzemeleri de online olarak sipariş verip rahatlıkla istediğiniz odanın istediğiniz yeri için kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Duvar Kağıtları Modelleri başlıklı makalemizde Duvar kâğıdı, Duvar kâğıdı seçimi ve koçtaş duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Dekorasyonda çiçek desenli duvar kağıdı modelleri ile insanlar evlerine yeni tarzlar katmaktadır. İnsanlar yaşadıkları ortamları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*