Etkileyici Duvar Kağıdı Fikirleri 2015

Evinizin daha modern ve daha dikkat çekici görünmesi için duvar kağıtlarını evinizde kullanabilirsiniz. Ev duvarlarında kullanılacak olan duvar kağıtları hem modern görünmesi hem de bir odak noktası oluşturabilmek için kullanılmakta. Günümüzde her iç mimar tarafından önerilen duvar kağıtları geçtiğimiz senelerde tek renkler ve basit modeller ile kullanılır iken artık canlı görünüme sahip olan duvar kağıtları evleri süsleyecek. Pek çok farklı konseptte eviniz için kullanabileceğiniz duvar kağıtlarını sizlere sunmak istiyoruz.

Mevsimsel Duvar Kağıtları

Orman Duvar Kağıtları

Evinizde özellikle kanepelerin arkasında kullanabileceğiniz mevsimsel objelere sahip olan duvar kağıtları modern, ferah ve dikkat çekici bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlayacak. Örneğimizde göreceğiniz gibi canlı renklere sahip orman figürünü sizde uygulayarak evinize renk katabilirsiniz. Bu modelleri özellikle salon ve oturma odalarında tercih edebilirsiniz.

Orman Duvar Kağıtları 2015

Yatak odası ve çocuk odasında da yukarıdaki örneğimizde yer alacak duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. 2015 yılında çok moda olacak canlı duvar kağıtlarını hemen hemen tüm ev dekorasyon mağazalarından alabileceksiniz.

Uzay Duvar Kağıtları

Uzay Duvar Kağıtları

Bu dünyanın dışına çıkarak daha modern ve dikkat çekici bir duvar kağıdı ile evinizi süslemek istiyorsanız yukarıdaki örneğimiz tam size göre. Oturma odası, salon, yatak odası ve çocuk odasında bile kullanabileceğiniz bu duvar kağıtları farklılık yaratmak isteyenlere hitap edecek.

Uzay Duvar Kağıtları 2015

Güzel ve şık görünmesi bir yana hemen hemen tüm mobilyalar ile daha modern görünecek olan uzay ve farklı duvar kağıtları uygun fiyatlara da sizlere sunulacak.

Göl ve Okyanus Duvar Kağıtları

Göl Duvar Kağıtları

Evinizde tercih edebileceğiniz etkileyici duvar kağıtlarından biri de göl ve okyanus görüntülerine sahip duvar kağıtları olacak. Evinize huzur getirecek olan bu duvar kağıtları sizi şehir yaşantısından uzaklaştıracak ve dinlendirecek.

Okyanus Duvar Kağıtları

Yukarıdaki örneğimizde ki gibi bir duvar kağının evinizde olduğunu düşünsenize? Ne kadar güzel ve etkileyici görünüyor değil mi?

Bir önceki yazımız olan Genç Odası 2015 Poster Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Dekorasyonda çiçek desenli duvar kağıdı modelleri ile insanlar evlerine yeni tarzlar katmaktadır. İnsanlar yaşadıkları ortamları …

One comment

  1. çok değişik ve güzel modeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*