Gösterişli Tavan Duvar Kağıdı Modelleri 2015

Duvar dekorasyonlarında görmeye alışık olduğumuz Duvar Kağıdı Modelleri ,son yıllarda tavanlarda da uygulanarak dekorasyonlarda farklı ve estetik bir tarz oluşturdu.Tavan Duvar Kağıtları kullanılan mekanın dekorasyon renkleri,desenleri ve tarzıyla uyum içinde olacak şekilde tercih edilmelidir.Örneğin Çizgili desenli duvar kağıdı kaplaması olan mekanlara aynı kağıdı tavana da uygulayabilirsiniz.2015 Gösterişli Duvar Dekorasyonları uygun renk kombinleri veya desenleri kullanarak farklı tasarımları birlikte kullanabileceğiniz son derece estetik ve göz alıcı bir şıklığı tavanlarınıza yansıtıyor.

Evinizin duvarlarında yakaladığınız şıklığı tavanlarda da uygulayarak görselliği iki katına çıkarabilirsiniz.Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel modelleri seçerek galerimizde derledik.Evlerinizde tadilat yapmaya karar verdiyseniz bu güzel duvar kağıdı uygulamasını kullanabilirsiniz.Mekanları sıradanlıktan çıkaran farklı tasarımlara açık olanlar için oldukça şık alternatifleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

tavanda_duvar_kagidi_uygulamalari

duvar kağıdı tavan kaplama örneği

tavan ve duvara aynı desen kağıt kaplama

duvardan-tavana-cizgili-duvar-kagitlari

Tavan Duvar Ka??d? Örnek Oda

tavanlara duvar kağıdı kaplamaları

tavanlarda çizgili duvar kağıtları

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Poster Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Dekorasyonda çiçek desenli duvar kağıdı modelleri ile insanlar evlerine yeni tarzlar katmaktadır. İnsanlar yaşadıkları ortamları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*