Doğtaş Ev Aksesuar Modelleri

Doğan Mobilya adı ile 1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından bir atölye ile başlar. 1987 yılında altı oğlunun azimle işleri büyütmesi ile Doğtaş Aş. Kurulur ve Çanakkale’de ilk satış mağazası açılır. 1989 yılında kapasite oldukça büyümüş olduğundan İtalya Ve Almanya’dan getirilen makineler ile üretim hızlanır. 1994 yılında Arnavutluk’a ilk ihracat yapılır. 2000 yılında 30.000 metre karelik üretim alanına sahipken 2002 yılında 1.500.000 metre kareye ulaşır. 2003 yılında ISO 9001 belgesine sahip olunurken 2005 yılında 10 milyon dolarlık yatak baza fabrikasının yatırımı yapılır. 2007 yılında tüm yataklara CE belgesi alınırken 2008 yılında dünya markası destek programına dahil olunur. 2016 yılında bir çok noktada bulunan 200’ün üzerindeki seçkin mağazaları ile önemli markalar arasında yer alır.

Doğtaş Ev Aksesuar Modelleri

Mobilyaları aksesuarlar ile tamamlama gereksinimi Doğtaş’ın yeniliklerini doğurur. Özellikle aynalar, sehpalar, duvar rafları, abajurlar, dekoratif yastıklar, seramik ürünler gibi dekor denilince akla gelecek ilk ürünler Doğtaş Ev Aksesuar Modelleri arasında yerini alır. Televizyon üniteleri olarak kullanılan oldukça şık ve dekoratif raf sistemleri en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Katlanabilir sehpalar, kalabalık misafirler için masa şeklinde büyütülebilir olması dolayısıyla tercih sebebidir. Normalde az yer kaplayıp gerektiğinde büyütülen bu ürünler küçük alanlar için oldukça kullanışlıdır. Dekoratif objeler olarak özellikle salon takımları ve yemek odaları için sunulan seramik vazo takımları, çini işlemeli el yapımı ürünler sade renkleri ile dikkat çeker. Genel olarak mobilyalar ve Doğtaş Ev Aksesuar Modelleri için kullanılan renkler, açık tonlar olarak seçilmiştir. Kullanım alanına ferahlık katmak için, sade ve şık görünümü tamamlamak için açık tonlar ön plandadır.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Yatak Odası Aksesuarları başlıklı makalemizde dekorasyon ürünleri, yatak odası ve yatak odası aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini çekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*