Dresuar Kullanımı Nasıl Olmalı?

Dresuar ev dekorasyonu içerisinde oldukça zarif duran ve olmazsa olmaz bir parçadır. Salonunuza, antrenize yahut herhangi bir koridora yahut dilediğiniz bir odada dresuarı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dresuar kullanımı, evinizin havasını bir anda değiştirecektir. Evinize şık ve elit bir hava veren dresuar, modern zamanların da vazgeçilmezi bir aksesuarıdır. Dresuar ve ayna birlikteliği ve dekoratif çerçevelerle çiçekler dresuarın varlığı ile birleştiğinde harika bir ortam yaratmış olursunuz.

Dresuar Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Dresuar tek başına bir yere konulup üzerine aksesuarlar konulabileceği gibi, dresuarınızın üzerine şık bir ayna da asabilirsiniz. Dresuarın daha gösterişli olmasını sağlayan unsur; bir ayna ile birlikte kullanılmasıdır. Dresuarınızın tarzına göre şık bir ayna seçerek ve dresuarın üzerine bir-iki çerçeve resim koyarak hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Dilerseniz küçük saksıda bir çiçeği de dresuarınıza yerleştirebilirsiniz. Eğer dresuarınız büfe görevi görecek nitelikte salonunuzda yer alıyorsa da, bir ayna ve gösterişli biblolarla birlikte dresuarınızı dekore edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Metal Perdeler İle Dekoratif Fikirler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini çekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*