El Yapımı İnanılmaz Dekoratif Ürünler

Dekorasyonun en gösterişli tasarımları olan aksesuarlar ,elde yapılmış bir eşi olmayan sadece size özel ürünler olsun istermisiniz ?Hemen her gün artık işe yaramaz deyip çöpe attığınız malzemelerden üretilmiş birbirinden güzel El Yapımı Aksesuarlar ,ilginç ve estetik modelleri ile evlerinizin dekorasyonuna değer kazandıracak son derece şık ve etkileyici ürünlerdir.Bir kenarda unutulmuş boncuklar ,tek küpeler,taşlar,kağıt havlunun rulosu,kurumuş dal parçaları,kuru ağaç yaprakları,yumurta kabukları,boş şişeler ve rengarenk yünler ile başka kimsede eşi ve benzeri olmayan tasarımlar yaparak evinizde oldukça etkileyici bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Bir çok kişinin hobisi olan bu muhteşem tasarımlar, hiç para harcamadan gereksiz atık olarak gördüğümüz oldukça ilginç malzemelerin, sizin hayal gücünüzün ve yaratıcı zekanızın ürünü olarak inanılmaz aksesuarlara dönüşerek evinize şıklık katacak son derece yapımı kolay ve eğlenceli uğraşların ürünüdür. Tamamen kendi el emeğiniz ve yaratıcılığınız ile ortaya çıkaracağınız bu İnanılmaz Dekoratif Ürünler ,duvar süsleri,mumluklar ,örgü aksesuarlar ve daha bir çok farklı tasarımlar olarak hayranlık uyandırıyor.Sizlerde galerimizde yer verdiğimiz bu tasarımlardan ilham alarak kendi sanat eserinizi yaratabilirsiniz.

yumurta kabukları ile aksesuarlar

örgü çiçekler

el yapımı Dekoratif-Sabunlar

Dekoratif örgü vazo ve çiçekler

el işi süslemeli demlik

kuru dallardan sonbahar duvar dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Modern Cam Biblolar ve Cam Aksesuarlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini çekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*