Koçtaş 2017 Ayna Modelleri

Evlerin vazgeçilmez aksesuarları aynalar eviniz için her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz Koçtaş’ta seçiminize sunuluyor. Her yıl olduğu gibi kendi içinde en trend modellere sahip olan birkaç grup seçeneği var ve her grubun kendi içinde öne çıkan en trendleri olarak adlandırılan modelleri var. Fiyat olarak uygun, kalite olarak kullanışlı ve sağlam ürünleri satın alabileceğiniz ve hemen hemen her semtte ulaşabileceğiniz Koçtaş, bu yıl ayna modellerinde çeşitliliği arttırıyor.

Yemek Odaları İçin Ayna Modelleri

Bu yıl Koçtaş’ta yemek odaları için ayna grubunda en çok tercih edilenler duvara monte edilen, küçük baklava dilimi şeklinde uzun aynalar var. Bunları beş ya da altı uzun şerit olarak yan yana, konsol arkasındaki duvara monte edebilirsiniz. Koçtaş 2017 ayna modelleri arasında renk olarak altın rengi bu yılın ilk tercihi.

Oturma Odaları İçin Ayna Modelleri

Oturma odalarında renk olarak yine altın rengi ilk tercih gibi dursa da gümüş rengi de seçenekler arasında. Yemek odalarına nazaran daha spor döşenen oturma odalarında Koçtaş 2017 ayna modelleri olarak portre aynaları beğeniye sunuyor. Etrafı gümüş rengi çerçeveli olan düz veya üzerinde açık tonlarda çiçek süslemeleri kullanılan spor ve şık modeller bu grubun trendleri arasında.

Yatak Odaları İçin Ayna Modelleri

Yatak odalarında ayna dekordan çok ihtiyaç olarak kullanılıyor ve gardırop kapakları aynalı değilse boy aynası ihtiyaç oluyor. Koçtaş 2017 ayna modelleri bu grupta ayaklı boy aynaları ile tercih ediliyor. İnce metal çerçeve ile renk seçenekleri bulunan ve odanızın rengine göre tercih edebileceğiniz boy aynaları kapanan ayak desteği ile alan kaplamıyor. İsterseniz duvara yaslayarak kenara kaldırabileceğiniz gibi isterseniz destek ayağını açarak sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Tablolar ile Evinizi Güzelleştirin başlıklı makalemizde aksesuar, dekoratif tablolar ve Tablolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini çekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*