ALAS
1
123

Metal Perdeler İle Dekoratif Fikirler

11

Perdeler, kuşkusuz ki evlerin en dikkat çekici ve dekorasyon anlamında da en çok üzerinde durulması gereken konuların başında gelmektedir. Öyle ki halk içindeki söylemlerde ”perdeler evlerin gelinliğidir” şeklinde bu konuya duyulan önem ve hassasiyet belirtilmiştir. Durum böyle iken de perde seçimi kolay olmamak ile birlikte evin konumu, dışarıdan gelen ışığın açısı, ev mobilyalarının renk ve yerleşim düzeni, perdenin kullanılacağı alandaki aydınlatma ve duvar renkleri de bu tercihleri etkilemekte ve kullanılacak perdenin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

13

Perde Çeşitleri

Tül perde, kumaş perde ve jaluzi perdelerin yanı sıra dekoratif metal perde tercihiniz de sizlerin beklentilerini fazlasıyla karşılamaya aday. Son zamanların önde gelen dekorasyon fikirleri arasında bulunan metal perdeler, harici ışıkların evinize giriş açıcının ayarlanmasından tutun da farklı renk ve desen seçenekleri ve kolay temizlenebilir yapısı ile tercihleriniz arasında ilk sırada yer almayı hak ediyor.

15

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abajur Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

11 Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12