Tekzen Ayna Modelleri

Bir evde bulunması gereken aksesuarların başında gelen aynadır. Genel de evinde ayna bulundurmayan insan yoktur. Aynaların evde tek bir yere koyulmasına gerek yoktur. Aynalar evin her köşesine rahatlıkça konulabilir. Oturma odasına, salona, banyoya hatta vestiyerlerin içine bile konulabilir. Aynalar evi daha güzel, daha geniş gösterecektir. Aynaların güzelliklerinin yanı sıra alışverişleri de önemlidir. Bir ayna alırken evdeki mobilyalara uyumluluğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Ayna alışverişi konusunda ürünlerinde çeşitlilik gösteren Tekzenin ayna modellerine bakılmalıdır.

Tekzen Ayna Modelleri

Tekzen alışveriş bakımından müşterilerine ürün çeşitliliği sağlar. Birbirinden farklı modellerde de aynaları mevcuttur.

Artmoda Dekoratif Boy Aynası, 40*120 cm

Üzerinde kıyafetleri asmak için askı aparatına sahiptir. 3 cm kalınlığında özel fırınlanmış kasnağa sahiptir. Bu kasnak eğilme ve bükülme yapmaz. Hp markalı solmayan bir mürekkeple boyanmıştır. Baskı sonrası özel koruyucu kaplamaya sahiptir.

Balkaya Altın Çerçeveli Boy Aynası

Ayna altın yaldızlı bir çerçeveye sahiptir. Bu ayna ile evde şık bir hava yakalanabilir. Asılan yere bağlı olarak ışığı da yansıtabilir.

Balkaya Venge Çerçeveli Boy Aynası

Aynanın kenarları siyah şeritlerle çevrelenmiştir. Bu ayna ile evde oldukça hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Balkaya Boy Aynası 45*100 cm Kırmızı Çerçeveli

Aynanın kenarları kırmızı bir çerçeve ile çevrelenmiştir. Kırmızı olan rengi sayesinde oturma odasında veya yatak odasında hareketlilik sağlanabilir.

Artmoda Leopar Desenli Boy Aynası 40*120 cm

Ayna leopar deseni ile takıldığı yere değişik bir hava katar.

Vitale Eskitme Ayna

Vitale aksesuarlar farklı tasarımları ile ortama kusursuz bir hava katar. Dekorasyon ayarlaması yapılırken bu parçalar her zaman kaliteli olarak nitelendirilir. Zengin bir hava katar.

Dekorjinal Kırılmaz Aynalar

3 mm kalınlığında plexiglass aynadan lazer kesim tekniği ile yapılmıştır. Malzemesi camdan olmadığı için kırılmazlar. Bu sayede çocuk odalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2017 Ayna Modelleri başlıklı makalemizde 2017 ayna modelleri, ayna modelleri ve Koçtaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini çekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*