Yeni Sezon Abajur Modelleri

Bu sezonda modernliğin yanısıra vintage etkilerin ve retro esintilerin görüldüğü abajur modelleri evlerinizde yerlerini almayı bekliyor. Abajurlar yatak odalarınızda komodinleri süslerken; konsol üzerindeki duruşlarıyla da şık dokunuşlar oluşturur. Yeni sezonda gözde olan abajur modellerinin başında elips şeklinde; ve canlı renklerden oluşan modelleri görmek mümkün. Özellikle düz renklerin kullanımının yanısıra kırık beyaz ve puantiyeli modelleri de birarada bulabilirsiniz. Bu sezon hem klask tarz hem de nostaljik ve postmodern evlerde kullanıma uygun pekçok model bir arada. Üçgen şeklinde uzanıp; kenarlarında dantel ve fırfır bulunan modeller çocuk ve genç odalarında kullanılabileceği gibi; romantik tarzı sevenler için yatak odalarında da tercih edilebilir.

Eğer endüstriyel tasarıma merak saldıysanız; bu sezon sizleri ilginç geometrik şekillerden oluşan abajur modelleri beklemekte! Üst kısmı üçgen prizma; alt kısmı daire formda olan ,oldukça ilginç modeller evlerinizi güzelleştirmek için üretildi. Yeni sezonda abajurlar; modellerinin yanısıra üretildikleri malzemelerle de öne çıkıyor. Bu sezon seramik görünümlü ya da taş dokulu abajurlar harika bir seçim olabilir. Bambu ya da tamamen ahşaptan üretilen abajurlar da doğallığı sevenler için revaçta. Daha çok geniş ve göze çarpan modelde üretilen yeni sezon abajurlar evinizi daha modern ve kişilikli bir kimliğe kavuşturacak. Genellikle sade ama şık duran modeller sayesinde evinizi yenileyecek ve ona yeni bir karakter kazandıracaksınız. Bu sezon abajurlarla hayatınıza güzellik katın!

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorunda Dekoratif Süslemeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini çekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*