2017 Runner Modelleri

Runnerlar sofraların olmazsa olmazlarıdır. Masa örtünüz, peçeteleriniz gayet şık olsa da bir runner sofranızın şıklığını tamamlamaya yetecektir. Runnersız bir masa düşünülemez bile çünkü o olmadan masanız boş ve ruhsuz görünecektir. Oldukça uygun fiyatlarda ve modelde bulabileceğiniz 2017 runner modelleri ile şık sofralara siz de imzanızı atabilirsiniz.

Rengarenk Runner Modelleri

Tek düze ve sadece beyaz olan masa örtüleri, peçeteler ve runnerlar artık tarihe karıştı. Üstelik düz runnerlar yerine kenarları Fransız dantel ve gipürleriyle bezenmiş olan yeni runner modelleri hem şık hem de sofranıza hayat verecek türden. Ayrıca 2017 runner modelleri oldukça farklı renk skalasına da sahip. Pembe, mint yeşili, mavi gibi soft renklerden oluşan bu yeni runnerlar renklenen mutfaklarınızın ve sofralarınızın baş tacı olacaktır. Ayrıca renkli ve çiçekli runnerlar da bahar ve yaz sofralarınızı renklendirmek için sizleri bekliyor.

Çiçekli Cıvıl Cıvıl Runnerlar ile Sofralarınızı Şenlendirin

Gipürlü, dantelli yahut her renkte bulabileceğiniz runnerlara bir yenisi daha eklendi. O da cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş çiçekli runnerlar. Evinizde yavaş yavaş yerini almaya başlayan çiçekli mobilya ve eşyaların yanında çiçekli objeler ve masalar üzerindeki çiçekli runnerler oldukça dikkat çekiyor. Özellikle yaz aylarında yahut bahar gelirken bu çiçekli rengarenk ve cıvıl cıvıl runnerlar ile sizin ve sevdiklerinizin içi açılacak; misafirlerinizin aklı da sizin sofralarınızda kalacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sıcacık Dekoratif Battaniyeler başlıklı makalemizde battaniye, battaniyeler ve dekoratif battaniyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Çocuk Odası Perde Modelleri

Çocuk odası için perde seçeneklerinde perdelerin deseni, rengi, dokusu, yumuşaklığı, kolay temizlenebilmesi gibi özellikler önem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*