Dekorasyonda Renkli Perde Modelleri

Renkli perde modelleri odanızın tonlarına göre seçebilirsiniz. Bu yazın modası rengârenk modeller mavi, yeşil, sarı, turuncu, kahveli sarılı, turuncu pudra, kırmızı, sarımtırak, sütlü kahve tonlarını zevkinize göre odanızın tonlarını hepsinin birleştiği renklerde bir perde seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda boydan düz tonlarda odanızı sade ve şık gösterebilir. Düz boydan canlı renkler arasında pullu ve dantel oymalı modeller odanızı daha canlı ve zevkli gösterir. Kelebek desenli alt kısmı fırfırlı pudra rengi modellerde yaz mevsiminde kullanacağınız değişik modeller arasında yer almaktadır. Biraz daha canlı modeller arasında daha gösterişli taşlı üst kısımları farklı renklerde taşlı kısımları farklı renklerde ki tasarımlarda tercih edebilirsiniz. İç kısmı düz tonlarda yandan gelen kısımları rengârenk olan modellerde odanızı veya kullanacağınız alanı daha büyük ve canlı gösterir.

Değişik Tasarımlı Ve Renkli Perdeler

Sizler için özel tasarımlı renk tonlarını oldukça güzel kaliteli ve yıkandıkça yenilenen modellerde yıllarca kullanılsa bile eskimeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Tül perde modellerin arasında her pilesi farklı renklerde olan ve çiçek tasarımları arasında pullu ve üsten büzmeli zevkinize ve kullanışlı modeller hem bütçeyi açmaz hem de oldukça zevkli bir ortam yaratır. Eğer birazcık loş bir ortam yaratmak istiyorsanız kırmızı tonların hekim olduğu kalın perdelerde pastel tonları ve tül şık ve pullu ve acık turuncu rengini kullanabilirsiniz. Değişik tasarımlar arasında kalın ve tül kısmı birleşik şekilde tasarlanmış modellerde kullanacağınız alanı daha loş gösteri ve farklı gösterir. Yelpaze şekilli perde modelleri odanızda farklı tasarımlar ve renkler yaratır. Yelpazenin her rengi farklı renklerde tercih ederseniz odanızda kulanmış olduğunuz renklere uygun tonlarda tercih ederseniz eğer odayı çok baygın göstermez şık ve büyük gösterir. Bu tarz modeller sizi ve yaşam alanınızı güzel, şık ve farklı olduğundan daha büyük gösterebilir.

Bir önceki yazımız olan Dantel Yatak Örtüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Çocuk Odası Perde Modelleri

Çocuk odası için perde seçeneklerinde perdelerin deseni, rengi, dokusu, yumuşaklığı, kolay temizlenebilmesi gibi özellikler önem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*