En Güzel Perde Modelleri 2016

Birbirinden Özel Perde Modelleri

Mekânınızın en önemli aksesuarları arasında boy gösteren perde modelleri ile evinizi taçlandırmanın tam zamanı. Sizler de evinizi baştan yaratmak isteyenlerdenseniz birbirinden özel perde modellerine merhaba diyebilirsiniz.

Dantel Perde Modelleri

Sade şıklığı sevenlerdenseniz dantel detayı ile taçlandırılmış perde modellerini tercih edebilirsiniz. Dantel perde modellerini yatak odası ve oturma odasında rahatlıkla kullanıma alabilirsiniz. Gösterişli yapısı sayesinde farklılık yaratan dantelli perde modelleri ile evinize dekoratif bir farklılık katabilirsiniz.

dantel perde modelleri

Fırfırlı Perde Modelleri

Gösterişi sevenlerdenseniz fırfırlı perde modellerini tercih edebilirsiniz. Tarz sahibi kullanıcılarının bir numaralı adresi olarak değerlendirilen fırfırlı perde modelleri ile mekânınızın şık görünüme imza atmasına olanak tanıyabilirsiniz. Bu tarz perde modelleri özellikle çocuk odalarında tercih edilmektedir. Modern görünümü ile ön plana çıkan fırfırlı perde modellerini beyaz renk tonlarına ev sahipliği yapan kumaş koltuk takımları ile birlikte kombin edebilirsiniz

fırfırlı perde modelleri

En Özel Hasır Perde Modelleri

En çok mutfakta kullanıma alınan hasır perde modelleri bu sezon da çok moda oldu. Trend görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık edecek olan hasır perde modelleri fresh görünüm elde etmeniz adına da oldukça idealdir. Bu tarz perde modellerini ofisinizde de kullanıma alabilirsiniz.

mutfak için hasır perde modelleri 2016

Leopar Desenli Perde Modelleri

Siyah ve kırmızı renk tonlarının vazgeçilmezleri arasında boy gösteren leopar desenli perde modellerini yatak odasında kullanıma alabilirsiniz. Şıklığın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren leopar desenli perde modelleri aynı zaman da trend görünüme imza atmanıza kaynaklık edecektir.

leopar desenli perde 2016

Desenli Perde Modelleri

Desenli perde modelleri mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Bu tarz perde modellerini, küçük aksesuarlar aracılığı ile taçlandırarak kullanıma alabilirsiniz.

desenli perde modelleri 2016

Stor Perde Modelleri

Rahat kullanıma sahip olan stor perde modelleri ile mekânınızı farklı kılmanın tam zamanı. Bu tarz perde modelleri home ofis adına oldukça ideal olacaktır. En özel perde modelleri aracılığı ile yatak odası, oturma odası ve salonunuzun kusursuz görünüme sahip olmasını destekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Perde Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Çocuk Odası Perde Modelleri

Çocuk odası için perde seçeneklerinde perdelerin deseni, rengi, dokusu, yumuşaklığı, kolay temizlenebilmesi gibi özellikler önem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*