Sıcacık Dekoratif Battaniyeler

Evinizde kuşkusuz pek çok aksesuarınız vardır. Ancak sıcacık dekoratif battaniyeler de ev dekorasyonunuzun bir parçası olabilir. Hem uzun kış gecelerinde film izlerken üzerinize alacağınız battaniyeler diğer yandan da koltuklarınızın üzerinde salaş bir kombinasyon oluşturabilir. Hemen her desende bulabileceğiniz dekoratif battaniyeler ile evinizde şık bir hava yaratabilirsiniz.

Dekoratif Battaniyeler ile Ev Dekorasyonu

Koltuklarınız hangi renkte ve desende olursa olsun onlara uygun dekoratif bir battaniye mutlaka bulunacaktır. Sade renkte koltuklarınız var ise; desenli yahut capcanlı renklerden oluşan bir iki dekoratif battaniye edinebilirsiniz. Bu sıcacık dekoratif battaniyeler ile sade koltuk takımınıza ve aynı zamanda evinize bir hareket ve canlılık katabilirsiniz. Ekose desenli battaniyelerden, kabartma desenlilere pek çok renkte ve modelde dekoratif battaniye ile siz de evinizin havasını bir anda değiştirebilir ve ihtiyacınız olduğu her an elinizin altında bir battaniye bulabilirsiniz.

Dekoratif Battaniyelerinizi Koltuk Şalı Olarak Kullanın

Dekoratif bir battaniye edindikten sonra onu katlayıp bir köşeye saklamanız doğru olmayacaktır. Özgürce ve salaş bir hava içerisinde battaniyenizi koltuklarınızdan birinin üzerine serin. Dilerseniz battaniyenizi çapraz şekilde yerleştirebilir ve uçlarını yerlere dek sarkıtabilirsiniz. Böylece havalı bir koltuk takımınız ve salonunuz olacaktır. Siz de hemen bir dekoratif battaniye edinin ve sıcaklığının yanında evinizin dizaynına da eşlik etmesine izin verin.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde mutfak perdesi, perde ve perde seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Çocuk Odası Perde Modelleri

Çocuk odası için perde seçeneklerinde perdelerin deseni, rengi, dokusu, yumuşaklığı, kolay temizlenebilmesi gibi özellikler önem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*