2017 İstikbal Ranza Modelleri

İstikbal ülkemizde tanınan bir marka olarak yer buluyor. İstikbal ranza modelleri ise sizlere hoş hitap eden, tek kişilik ya da çok kişili olarak farklı modellere ayrılıyor. Türkiye’nin birçok yerinde, neredeyse tamamında hizmet verdiği için kolaylıkla bu hizmetten siz de gidip yararlanabilirsiniz.

Neden İstikbal Ranza Tercih Edilmeli?

İstikbal müşterisi ile diyalogunu güzel tutarak onlara ürünlerini en ince ayrıntısına kadar kalitesini, konforunu anlatır. Her müşteri tipine hitap eden ürünlere sahiptir. İster kalabalık kişilere uygun bir ranza modeli, isterseniz çift, üç ve daha fazla kişiye uygun bir ranza modelini kolaylıkla seçip, konforun keyfini sürebilirsiniz.

Kaliteye önem veren bir firma olan İstikbal, müşterilerine en dayanıklı ranzaları, en uzun ömürlü bir şekilde, birinci sınıf malzeme ile tasarlanan ürünlerini sunar. Tasarım olarak, çok şık bir şekilde gözüktüğü için birçok kişi tarafından oldukça beğenilir. İstikbal profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Bu yüzden ürünleri çok iyi ve konforludur. Ürünler piyasaya sürülmeden önce profesyonel ekipler ile test aşamalarından geçer ve müşterilerine güvenilir bir marka olduğunu göstererek ürününü müşterilerine satar.

İstikbal Ranza Fiyatları Nasıldır?

Fiyatlar özellikle ürünün malzemesine ve ranzanın kaç kişilik olduğuna göre değişim göstermekte. Örnek olarak fiyat verecek olursak: Ahşap çift kişili ranza modelleri yaklaşık 500 Türk Lirasıdır. Ahşap olmayanlar 600 Türk Lirasından 3000 Türk Lirasına kadar çıkabilmekte. 3 kişilik için olan ranza modellerinin fiyat aralığı ise 800-1200 Türk Lirasıdır. En başta da geçtiği gibi ranza modellerinin fiyatları malzemesine ve ranzanın desteklediği kişi sayısına göre değişlik gösterir.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda 2017 Parke Modelleri başlıklı makalemizde 2017 parke modelleri, parke ve parke modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Fayanslar dekorasyon için daha çok mutfak ve banyolarda kullanılıyor. Bu bölümlerde yapacağınız dekorasyonda fayans seçimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*