Alfemo 2017 Yemek Odası Takımları

Alfemo Vancour, Brooklyn, Alaçatı, Snta Monica, Julien, Barkley, Motto, Siena, Escuda, Messina, Retro 70S, Metropol Style ve Legno isimlerini verdiği alfemo 2017 yemek odası takımları geçen yıllara göre bu yıl herkesi şaşırtarak modern mobilya modellerine kıyasla daha çok avangard modilyaya önem vererek son yıllarda modern mobilyada elde ettiği başarılı çizgisinden risk alarak ve gelişmekte olan piyasaya uyum sağlayarak Avangard ve country mobilyaları ile tüm insanları etkilemeyi başardı. Başarılı tasarımlar ile göz doldurmayı başaran Alfemo mobilya satış oranındaki artış ile yeni başarılara imza attı.

Son yılların trend mobilyaları arasına geçmeyi başaran Country mobilya Avangard mobilyaya göre daha sade ve klasik oldukça hafif bir mobilya modeli olarak çoğu kişinin evindeki en şık görünüme sahip yemek köşeleri olarak yerini almayı başardı.

Julien Yemek Odası

Fransız tarzını evde yasamak isteyenler için bu şansı tanıyan bu model Alfemo mağazalarında çok uygun fiatlar ile yerini alıyor. Son yıllarda birçok mobilya markasında görmeye alıştığımız Fransız esintisinde de adından oldukça bahsettiren Alfemo Mobilya piyasada istediği başarıyı yakaladı.

Victoria Yemek Odası

Tüm insanların beğenisini toplamayı başaran Victoria yemek odası asil, sade bir güzellik ve göze rahatlatıcılık veren işlemeleriyle göz dolduran bir mobilya takımıdır. 2017 Alfemo yemek odası modelleri içinde en çok insanın iç dünyasının yansıması niteliğindeki bu takım oldukça dikkatleri üstüne çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Modalife Koltuk Modelleri başlıklı makalemizde demonte ürünler, modalife ve Modalife Koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*