Bellona Yemek Odası Takımı Modelleri

Evlerimizde en büyük kullanım aşanı olan salonlar bence en büyük dekorasyonu da hak ediyorlar.Genellikle misafirlerimizi salonlarımızda ağırladığımız için salonların daha şık ve modern olması gerekir diye düşünüyorum.Salon dekorasyonunu ve aksesuarlarının sanırım en büyük parçalarından bir tanesi de yemek odası takımlarıdır.Modern bir yemek odası takımı salonlara çok daha farklı bir estetik katar.Şıklığı,zarafeti ve kaliteyi daima ön planda tutan Bellona her sezon olduğu gibi bu sezonda harika modeller çıkartmışlar.Bellona Yemek Odası Takımı Modelleri birbirinden şık model ve renk seçenekleri ile bu sezonda bir numara olduğunu düşünüyorum.

Yeni sezon Bellona Yemek Odası Modellerinde ağırlığı açık renk yemek odalarına vermişler,bence de çok yakıştırmışlar.Çok şık ve modern yemek odaları yapmışlar.Modeller içerisinde benim en çok hoşuma giden ise kırık beyaz renkte ve spor tarzı sandalyesi olan yemek odası favorimdir.

Sizlerde yemek odası almayı veya yenilemeyi düşünüyorsanız en son moda yemek odalarından oluşan bir galeri hazırladım.Bu galeriden model ve renkleri inceleyebilir sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.Dilerseniz şimdi modellere beraber bir göz atalım.

2014 bellona tarz yemek odası takımları

bellona beyaz yemek odası takımları

bellona renkli yemek odası modelleri

bellona siyah yemek odası modelleri

bellona yeni moda yemek odası modelleri

yemek takımı modelleri

Bir önceki yazımız olan Salon Ayna Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Fayanslar dekorasyon için daha çok mutfak ve banyolarda kullanılıyor. Bu bölümlerde yapacağınız dekorasyonda fayans seçimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*