Çocuk Odası Yatak Modelleri 2016

Birbirinden şık 2016 çocuk odası yatak modellerine merhaba demenin zamanı geldi. Çocuk odası için yatak seçerken önemle dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de modelin kullanışlı yapıya sahip olup olmadığıdır. Yatak modelinin mekanınızda yer alan aksesuarlar ile uyum sağlayıp sağlamadığı da büyük önem taşımaktadır.

2016-Cocuk-Odası-Yatak-Modelleri

Demir Başlıklı Yatak Modelleri

Çocuk odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan demir başlıklı yatak modelleri bu sezon da çok moda. Trend görünüme ev sahipliği yapan demir başlıklı yatak modelleri ile klasik görünüme imza atmak isteyenlerdenseniz fırfırlı cibinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Cibinlik modellerini gümüş kaplama aksesuarlar ile taçlandırabilirsiniz.

2016-Farklı-Çocuk-Odası-Fikirleri

Ahşap Yatak Modelleri

Otantik tarzın bir numaralı adresi olarak değerlendirilen ahşap yatak odası modelleri sağlam yapısı sayesinde tercih edilme sebeplerini artırmaktadır. Bu tarz yatak modelleri ile hazırlayacağınız mekân da ahşap stor perdelerden yararlanabilirsiniz. Tarz sahibi kişilerin bir numaralı adresi olarak değerlendirilen ahşap yatak modelleri aynı zaman da trend görünümün ön plana çıkmasını desteklemektedir. Ahşap yatak modellerini desenli pikeler ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kabartma Desenli 3D Duvar Kağıdı Modelleri 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Fayanslar dekorasyon için daha çok mutfak ve banyolarda kullanılıyor. Bu bölümlerde yapacağınız dekorasyonda fayans seçimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*